071 5132 263
Wij zijn een SCOL school
Home Nieuwsbrief Nieuwsbrief 12

Nieuwsbrief 12

21 november 2020 | Nieuwsbrief

monicaBeste ouders,

Toen ik via de mail mijn afwezigheid in de afgelopen week wilde uitleggen, realiseerde ik me niet zo goed dat u in groten getale zou reageren. Ach, al die reacties hebben me goed gedaan en me extra doen beseffen wat een voorrecht het is om directeur van deze mooie school te zijn. Ongelooflijk veel dank voor alle mails, kaartjes en bloemen. Ik kan terugkijken op een liefdevolle week tezamen met mijn familie en een intieme afscheidsviering.

   De persconferentie van afgelopen week biedt iets meer ruimte, maar voor onze school zijn er momenteel geen wijzigingen in beleid. De oudergesprekken worden, waar mogelijk, digitaal gevoerd. Maar het kan heel goed zijn dat u of de leerkracht er de voorkeur aan geeft om elkaar live te ontmoeten. Dan is dat mogelijk, mits u zich aan de anderhalve meter houdt en klachtenvrij bent.

Fijn weekend!

Monica Tolenaar

nieuwsbrief-12

UW PRIVACY EN HET GEBRUIK VAN COOKIES

Deze website gebruikt cookies om de inhoud en de marketing van onze website te personaliseren, om extra functies te bieden en om websiteverkeer te analyseren. Per categorie; functioneel of marketing, wordt duidelijk aangegeven waar de cookies voor dienen. U kunt zelf bepalen welke cookies aan of uit mogen staan. Functionele cookies kunnen niet worden uitgezet, deze zijn noodzakelijk voor de werking van de website. Wanneer u direct op ‘Accepteren’ klikt dan gaat u akkoord met de toepassing van alle cookies binnen deze website. Meer informatie over privacy kunt u vinden op de privacypagina van SCOL.

Cookie instellingen ×

  • Functioneel

Deze website gebruikt cookies die voor de functionaliteit van de website noodzakelijk zijn. Denk aan basisfuncties, instellingen, pagina-navigatie en o.a. toegang tot beveiligde delen van de website. Zonder deze cookies kan de website niet naar behoren werken.

Pin It on Pinterest

Share This