071 5132 263
Wij zijn een SCOL school
Home Nieuwsbrief Nieuwsbrief 27

Nieuwsbrief 27

27 maart 2021 | Nieuwsbrief

monicaBeste ouders,

Wat fijn dat u al zoveel voedingsmiddelen heeft ingeleverd voor de Voedselbank. De kratjes worden woensdag weer opgehaald, dus u kunt nog bijdragen.

Deze week is de aanloop naar Pasen. Traditiegetrouw gaan we op Witte Donderdag naar de kerk. In verband met corona is dat niet mogelijk en hebben we een andere manier bedacht om het Paasfeest te vieren. Onze creatieve commissie heeft een variant op ‘The Passion’ bedacht en op film opgenomen. De kinderen bekijken de film ’s morgens in de klas, zingen de liedjes mee en sluiten af met een gezellige lunch. Het belooft een fijne viering te worden als voorbereiding op Pasen. Op Goede Vrijdag zijn de kinderen vrij, evenals op Tweede Paasdag.

Het snottebellenbeleid houdt ons allen bezig. Natuurlijk hebben we begrip voor kinderen, die chronisch verkouden zijn. Toch merken we dat de kinderen soms te snel weer naar school komen. De leerkrachten vinden het lastig om u daarover aan te spreken omdat zij zich realiseren dat het uw schema’s in de war schopt als u uw kind moet komen halen. Toch moeten we dat doen als we er samen voor willen zorgen dat onze school niet wordt getroffen.

Ik stuur u nog een keer de beslisboom toe. Als u die informatie niet toereikend genoeg vindt, raadpleegt u dan de sites van GGDHM en RIVM.

De leerkrachten kunnen ’s morgens vroeg een sneltest laten afnemen in het gebouw van de Joppensz, onze buren. Er wordt druk gebruik van gemaakt en daardoor is er veel lesuitval bespaard. Het werkt écht goed op deze manier.

Fijn weekend!

Monica Tolenaar

 

UW PRIVACY EN HET GEBRUIK VAN COOKIES

Deze website gebruikt cookies om de inhoud en de marketing van onze website te personaliseren, om extra functies te bieden en om websiteverkeer te analyseren. Per categorie; functioneel of marketing, wordt duidelijk aangegeven waar de cookies voor dienen. U kunt zelf bepalen welke cookies aan of uit mogen staan. Functionele cookies kunnen niet worden uitgezet, deze zijn noodzakelijk voor de werking van de website. Wanneer u direct op ‘Accepteren’ klikt dan gaat u akkoord met de toepassing van alle cookies binnen deze website. Meer informatie over privacy kunt u vinden op de privacypagina van SCOL.

Cookie instellingen ×

  • Functioneel

Deze website gebruikt cookies die voor de functionaliteit van de website noodzakelijk zijn. Denk aan basisfuncties, instellingen, pagina-navigatie en o.a. toegang tot beveiligde delen van de website. Zonder deze cookies kan de website niet naar behoren werken.

Pin It on Pinterest

Share This