071 5132 263
Wij zijn een SCOL school
Home Nieuwsbrief Nieuwsbrief 26

Nieuwsbrief 26

8 april 2022 | Nieuwsbrief

mBeste ouders,

In de opmaat naar Pasen vieren we op Witte Donderdag ons eigen feestje. Na de kerkviering zullen de kinderen vást genieten van een gezellige paaslunch in de klas. Alvast dank aan de ouders, die daarbij willen assisteren.

De personele bezetting van onze school is momenteel krap. Dat betekent dat we in de afgelopen week tóch verschillende groepen moesten verdelen en dat er ook weer een groep thuis opgevangen moest worden. Na de meivakantie zitten we hopelijk iets ruimer in ons jasje, maar tot die tijd is het improviseren bij afwezigheid van een groepsleerkracht. Ik probeer u steeds van tevoren te informeren, maar soms is dat niet mogelijk omdat de afmelding pas ’s morgens plaatsvindt.

Deze week heeft u het bericht ontvangen over de nieuwe directeur van de Josephschool, Sabine Steinebach. Ze liet horen dat er al verschillende reacties zijn geweest van ouders van de Josephschool, die haar kennen. Zó klein is Leiden dan toch weer! Ik heb het u al verteld, maar ik herhaal het toch maar even: zó opgelucht ben ik over deze match! In deze tijd is het schoolleiderstekort zo mogelijk nog groter dan het lerarentekort, dus is het extra fijn dat de opvolging geregeld is.

Bij deze een oproep om weer eens de eigendommen van uw kind(eren) te checken. Mist u mutsen, sjaals, handschoenen, jassen, gymschoenen, sokken, truien, broeken, lunchdoosjes, bekers en wat dies meer zij…. Onder de trap in de aula staat de grote zwarte box. Een vriendelijke ouder wil zich graag over de inhoud ontfermen en zorgen dat de spullen bij het goede doel belanden. Daarom toch maar eerst even kijken?

De kinderen zijn vrij op Goede Vrijdag 15 april en Tweede Paasdag maandag 18 april.

Fijn weekend!
Monica Tolenaar

De gehele nieuwsbrief lezen: klik hier

UW PRIVACY EN HET GEBRUIK VAN COOKIES

Deze website gebruikt cookies om de inhoud en de marketing van onze website te personaliseren, om extra functies te bieden en om websiteverkeer te analyseren. Per categorie; functioneel of marketing, wordt duidelijk aangegeven waar de cookies voor dienen. U kunt zelf bepalen welke cookies aan of uit mogen staan. Functionele cookies kunnen niet worden uitgezet, deze zijn noodzakelijk voor de werking van de website. Wanneer u direct op ‘Accepteren’ klikt dan gaat u akkoord met de toepassing van alle cookies binnen deze website. Meer informatie over privacy kunt u vinden op de privacypagina van SCOL.

Cookie instellingen ×

  • Functioneel

Deze website gebruikt cookies die voor de functionaliteit van de website noodzakelijk zijn. Denk aan basisfuncties, instellingen, pagina-navigatie en o.a. toegang tot beveiligde delen van de website. Zonder deze cookies kan de website niet naar behoren werken.

Pin It on Pinterest

Share This