071 5132 263
Wij zijn een SCOL school
Home Nieuws Leerlingenraad ontmoet wethouder van onderwijs Abdelhaq Jermoumi

Leerlingenraad ontmoet wethouder van onderwijs Abdelhaq Jermoumi

26 januari 2024 | Nieuws

Leerlingenraad ontmoet wethouder van onderwijs Abdelhaq Jermoumi

Vandaag is onze leerlingenraad met kinderen uit groep 6 en 7 met de wethouder van onderwijs in gesprek gegaan. Zij wilden graag met de wethouder praten over ons schoolplein. De leerlingen hebben het belang van een veilige afzetting om het schoolplein besproken. Er gebeuren op dit moment teveel ongelukken met de blokken die er nu staan. Als alternatief hebben zijn een groene haag en bollen gepresenteerd. Daarnaast bespraken zij dat de leerlingenraad graag meer mogelijkheden tot spelen zou willen hebben. Grotere voetbalbaldoeltjes, een klimrek en een hindernisbaan zijn gepresenteerd met voorbeelden. Wij zijn ontzettend trots op de leerlingenraad hoe zij dit gesprek hebben aangepakt en voorbereid. Knap gedaan!

   

UW PRIVACY EN HET GEBRUIK VAN COOKIES

Deze website gebruikt cookies om de inhoud en de marketing van onze website te personaliseren, om extra functies te bieden en om websiteverkeer te analyseren. Per categorie; functioneel of marketing, wordt duidelijk aangegeven waar de cookies voor dienen. U kunt zelf bepalen welke cookies aan of uit mogen staan. Functionele cookies kunnen niet worden uitgezet, deze zijn noodzakelijk voor de werking van de website. Wanneer u direct op ‘Accepteren’ klikt dan gaat u akkoord met de toepassing van alle cookies binnen deze website. Meer informatie over privacy kunt u vinden op de privacypagina van SCOL.

Cookie instellingen ×

  • Functioneel

Deze website gebruikt cookies die voor de functionaliteit van de website noodzakelijk zijn. Denk aan basisfuncties, instellingen, pagina-navigatie en o.a. toegang tot beveiligde delen van de website. Zonder deze cookies kan de website niet naar behoren werken.